Informační stránky

Soustředění Hracholusky 2020

Martina Gerencsery vedoucí ranní rozcvičky
Martina demonstrující správné držení těla
Martina cvičící s ostatními lyžařkami
Ukázka jiného způsbu cvičení našim lyžařům
previous arrow
next arrow
Slider

Ve dnech 10. - 12. 8. proběhlo na přehradě Hracholusky poblíž Plzně soustředění. Z našeho oddílu se ho zúčastnily naše dvě lyžařky – Barbora Davidová a Elisa Nakano. Společně s trenérkou Martinou Gerencsery (také držitelkou dvou českých rekordů) a šesti dalšími lyžaři si prošli třídenním intenzivním tréninkem. Každý den byl řízený přísným rozvrhem, který byl seřazen od budíčku přes rozcvičku, začátek tréninku a další části až po (samozřejmě) večerku.

Dny začínaly tedy vstáváním, následně se společně s trenérkou rozběhali, protáhli a pak se přesunuli na plac, kde si každého jednotlivě prohlédla, jak cvičí na hrazdě a popřípadě opravila chyby. Celé dopoledne se trénovalo, pak se šlo na oběd, následovala polední pauza a poté se jezdilo až do dvacáté hodiny, kdy byla večeře, shrnutí dne a ve dvacet dva hodin večerka.

Celé soustředění i přes přísná pravidla proběhlo v příjemné a pohodové atmosféře. Myslíme si, že bylo pro všechny děti přínosné a chtěli bychom poděkovat úžasné Martině Gerencsery za její trpělivost. Doufáme, že se v budoucnu budeme moci zúčastnit více takových soustředění, tentokrát už v plném počtu.

 

Přihlášení